Polityka prywatności

Dowiedz się, jak chronię Twoją prywatność

Dane, które podajesz mi w formularzu kontaktowym (imię, e-mail, nr telefonu), nie są powierzane, udostępniane ani sprzedawane osobom trzecim.

Wiadomości, jakie ode mnie otrzymasz, będą związane wyłącznie z odpowiedzią na Twoje zapytanie.

Odwiedzając stronę, wyrażasz zgodę na gromadzenie plików cookies, aby strona mogła poprawnie działać oraz korzystać z narzędzi analitycznych, społecznościowych i reklamowych.

Strona wykorzystuje wtyczki Google Analytics, Google Search Console oraz Pixel Facebooka, które zbierają dane służące do celów statystycznych i umożliwiają wyświetlanie na Facebooku reklam dopasowanych do Twoich preferencji.

W każdej chwili przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawiania i żądania zaprzestania ich przetwarzania. Wystarczy, że w tym celu skontaktujesz się mailowo pod adresem: kontakt@upselle.pl.

Zostawiając komentarz po wpisem na blogu, dobrowolnie podajesz dane (imię lub pseudonim), które będą widoczne publicznie oraz adres e-mail, widoczny wyłącznie przeze mnie i służący jako zabezpieczenie antyspamowe. W każdej chwili możesz usunąć swój komentarz oraz zamieszczone wraz z nim dane. Wystarczy, że w tym celu skontaktujesz się mailowo pod adresem: kontakt@upselle.pl.

Administratorem danych osobowych użytych w formularzach kontaktowych na stronie www.upselle.pl, na jej podstronach, w komentarzach na blogu lub wynikających z odwiedzenia tej witryny jest Joanna Parfieniuk, adres zamieszkania: ul. Kościelna 65A/18, adres e-mail: kontakt@upselle.pl.