Fotografia produktowa & reklamowa

Jakość, która buduje wiarygodność

Profesjonalny wizerunek produktów

Dobre rzeczy zasługują na piękną oprawę. Czyste, ostre i wyraźne zdjęcia produktowe wykonane w studyjnych warunkach to zapowiedź produktu wysokiej jakości i profesjonalizmu sprzedawcy. Wiernie oddana kolorystyka i szczegóły oddalają ryzyko reklamacji, a precyzyjne zbliżenia na istotne detale zaspokajają chęć dokładnego obejrzenia produktu i ułatwiają podjęcie decyzji zakupowej.

Zaufaj sile obrazu i pokaż swój produkt w najlepszym świetle.

Give them quality.
That's the best kind of advertising in the world.

Milton S. Hershey

Know-how fotografii produktowej

Równomierne oświetlenie z każdej strony przedmiotu, także z góry i od spodu, zapobiega powstawaniu niepożądanych cieni i pozwala na dokładne odwzorowanie wyglądu produktu oraz wydobycie detali.

Światło studyjne, pochodzące z lamp o neutralnej temperaturze barwowej 5200K, wiernie zachowuje kolorystykę przedmiotu i pozwala na uniknięcie rozbieżności pomiędzy wyglądem produktu na zdjęciu i w rzeczywistości.

Fotografia typu packshot na czystym, w 100% nieskazitelnie białym tle to standard w prezentacji produktu w Internecie i niezbędny wymóg w sprzedaży na Allegro czy dystrybucji do sieci handlowych. Na życzenie dodaję cień, odbicie lub fotografuję na jednolitym tle w dowolnym innym kolorze.

Fotografia produktowa kosmetyków

Fotografowanie w wysokiej rozdzielczości pozwala na finalne osiągnięcie dużego rozmiaru zdjęcia o znakomitej szczegółowości. W standardzie otrzymujesz zdjęcie o rozmiarze 2000×2000 px, umożliwiające efektywne korzystanie z funkcji zoom na Twojej stronie i dokładne przyjrzenie się produktowi.

Możesz wybierać spośród wielu opcji dodatkowych: dodanie cienia, odbicia, fotografia na kolorowym tle, szparowanie (wycinanie z tła), retusz, fotomanipulacje. Szczegółowy zakres prac ustalimy indywidualnie.

Dla zapewnienia najlepszych rezultatów, swoją wiedzę i doświadczenie w fotografii łączę z pracą na sprzęcie najwyższej jakości. W pracy wykorzystuję lustrzankę pełnoklatkową Canon i urządzenia Apple, gwarantujące wysoką szczegółowość i profesjonalne odwzorowanie kolorów oraz oprogramowanie graficzne Adobe dla perfekcyjnej postprodukcji.

Portfolio

packshot / produktowa / reklamowa / wnętrza komercyjne

Fotografia reklamowa
Fotografia packshot i wnętrza
Wygodna współpraca

Zdalnie

Wyślij przedmioty za pomocą bezpiecznej przesyłki kurierskiej.
Po wykonaniu zdjęć paczka zostanie odesłana tą samą drogą.

Lokalnie

Jeśli jesteś z Białegostoku lub okolic, przedmioty do fotografowania możesz dostarczyć osobiście lub ustalić warunki odbioru z Twojej firmy.

Dla tych, którzy potrzebują czegoś ekstra!

Nareszcie sesja dla Twoich produktów!